THE SINGLE BEST STRATEGY TO USE FOR ALMANCA SAYıLAR

The Single Best Strategy To Use For almanca sayılar

The Single Best Strategy To Use For almanca sayılar

Blog Article

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere adımı, e-posta adresimi ve Internet site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Sitemizde Almanca sayılar konusunun mp3 formatında anlatımı ve seslendirmesi de mevcuttur. Dilerseniz sitede arama yaparak mp3 formatında sesli almanca derslerimize de ulaşabilirsiniz.

Daha önceki yazılarımızda sizlere Android’de duvar kağıdı, tema değişikliği ve yazı tipi gibi değişikliklerin nasıl yapıldığını göstermiştik.

Biz Almanca sayılar ve okunuşu konu anlatımımızda ilk olarak Almanca 100e kadar sayıları göreceğiz, daha sonra Almanca bine kadar sayıları göreceğiz, daha sonra aşama aşama öğrendiğimiz bu bilgileri kullanarak milyonlara hatta milyarlara kadar Almanca sayıları öğreneceğiz.

olan tabloyu bir deftere not etmenizi ve bol tekrar yapmanızı öneririz. Almanca sayılar a hundred e kadar konusu en çok aranan ve almanca öğrenmek isteyen kişilerin en çOkay merak ettiği konuların başında gelmektedir.

Konu sonunda öğreneceğiniz bilgiler sayesinde günlük hayatta herhangi biri ile basit bir şekilde tanışma sohbetleri kurabilir. Sohbet ettiğiniz kişi hakkında karşılıklı bilgiler edinebilirsiniz.

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere advertımı, e-posta adresimi ve Web-site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Sizler de Almanca Sayılar veya İngilizce Sayılar konu başlıklarından gramer kurallarına ve söz dizimi şekillerine kadar Almanca’da ustalaşmak isterseniz, Almancax.com’u iyi bir başlangıç noktası olarak kabul edebilirsiniz.

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere advertisementımı, e-posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere adımı, e-posta adresimi ve Site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere advertisementımı, e-posta adresimi ve Internet site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Bizde bu yazımızda sizlere Almanca öğrenirken öğrenilmeye ilk başlanacak olan Seviye one Almanca derslerinin içeriğinde yer alan almanca sayılar Almanca Sayıları sizler için sıralardık.

a hundred’den sonra a thousand’e kadar hepsinde kurallar aynıdır. Okunuşları da aslında bitişik yazılmaktadır. Ancak kolay şekilde okunsun diye ayrı olarak yazdım. Almancada Türkçe'dekinin aksine ilk olarak birler basamağı yazılır.

‘ konusudur. Almanca’da hastalıklar konusu ezbere dayalı konulardan biridir. Konuya girişte ilk olarak yapmanız gereken Almanca’da hastalık türlerini ezberlemek olacaktır.

Report this page